Garance STK
Garance STK
Rychlý kontakt

Brno
tel. : +420 737 00 50 70
brno@profichip.cz

Praha
tel. : +420 774 70 63 70
praha@profichip.cz

Zlín
tel. : +420 608 72 08 20
zlin@profichip.cz

Ostrava
tel. : +420 777 70 49 70
ostrava@profichip.cz

Mobilní ChipTuning
tel. : +420 737 00 50 70
technik@profichip.cz

Technické dotazy
tel. : +420 608 65 00 65

 

 

 

Dopočujeme
Revena - autofolie

Mějte své výdaje za auto pod kontrolou

unnamedVýdaje stále při sobě

Dnes bychom vám rádi představili mobilní aplikaci MOJE AUTO. Jedná se o úspešný český projekt, který jsme si velice oblíbili. Umožňuje totiž sledovat přesné náklady na provoz auta a navíc jako mobilní aplikace je vždy po ruce. Aplikace je navíc ZDARMA a plně v češtině. Pojďme se na ni blíže podívat.

Více profilů - více aut

Aplikace Moje auto slouží pro správu nákladů na provoz jakéhokoliv automobilu. Díky stále rozšířenější platformě Android si jednoduše můžete spravovat náklady na provoz všech vašich automobilů.

V aplikaci si můžete vytvořit více uživatelských profilů. Každý uživatel poté zaznaménává informace, které se skládají zejména z evidence tankování paliva, návštěv servisů a případně poznámek. Máte možnost ke každému tankování přiřadit tzv. profil jízdy, který definuje způsob jízdy od posledního tankování (např. typ pneumatik, míra naložení auta, styl řízení, použití klimatizace atd.).

 

unnamed01

unnamed02unnamed03

 

Provoz automobilu můžete filtrovat na základě mnoha kritérií - typ provozu (tankování, servis, poznámka), spotřeba (nízká, průměrná, vysoká), profil jízdy a nebo stav tachometru. Statistiky provozu jsou počítány s přihlédnutím k aktuálnímu filtru. Můžete tedy rychle zjistit, jakou spotřebu má váš automobil na zimních pneumatikách a podobně. Hlavními položkami statistik jsou průměrná spotřeba, finanční náklady a emise oxidu uhličítého (CO2).

Aplikace dokáže zobrazovat upozornění na nadcházející servisní prohlídky a státní technické kontroly (STK).Můžete použít jednotky používané v Evropě nebo v USA, přičemž mezi nimi můžete libovolně přepínat - všechny hodnoty jsou vždy patřičně přepočítány. Lze také využít různé měny - česká koruna, euro, libra nebo dolar. Při změně měny můžete zadat kurz.

 

Stáhněte si aplikaci na google.play.com

Chiptuning

Další služby

Kontakt

arrow Ceník úprav

arrow Nejčastější dotazy

arrow Další služby

arrow Reference

arrow LPG servis

arrow Odstranění FAP, DPF filtru

arrow Deaktivace EGR ventilu

arrow 1-LPG

 

arrow Provozovna Praha

arrow Provozovna Brno

arrow Zlín

arrow

 
 
facebook profichip  Facebook
google plus profichip  Google +
profichip twitter  Twitter

Vlastník webových stránek: Profichip s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; spisová značka C 249819 vedená u Městského soudu v Praze
Odborným zhotovitelem služeb je PROFICHIP TECHNOLOGY Ltd. organizační složka v České republice se sídlem Za zámečkem 745/17, Jinonice, 158 00 Praha 5 IČ: 01506447. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl A, vložka 76092.

+