Garance STK
Garance STK
Rychlý kontakt

Brno
tel. : +420 737 00 50 70
brno@profichip.cz

Praha
tel. : +420 774 70 63 70
praha@profichip.cz

Jihlava
tel. : +420 733 60 23 72
jihlava@profichip.cz

Zlín
tel. : +420 608 72 08 20
zlin@profichip.cz

Mobilní ChipTuning
tel. : +420 737 00 50 70
technik@profichip.cz

Technické dotazy
tel. : +420 608 65 00 65

 

 

 

Dopočujeme
Revena - autofolie

Další služby

 

1-LPG - specialista na servis LPG1lpg

1-LPG servis patří v současné době mezi největší jihomoravské servisní firmy vozidel na LPG a CNG (přestavby LPG a CNG). Na trhu působí již více než 7 let a za tuto dobu využilo našich služeb více než 3000 spokojených zákazníků.

www.1-lpg.czFAP a DPF filtrfap-dpf

Specializujeme se na řešení problémových filtrů pevných částic tzv. DPF/FAP filtrů. V dnešní době je více než rozporuplné, zda-li filtry pevných částic přinášejí více užitku nežli strastí. Někteří odborníci se ve většině shodnou, že DPF filtry jsou spíše komplikací pro majitele vozidla.

www.fap-dpf-filtry.cz

 

Výměna FAP-DPFvymena-fap-dpf

Výměna FAP-DPF filtru - provádíme komplexní výměny a montáže nových filtrů pevných částic. Nabízíme samostatný prodej nových filtrů pevných částic.

www.vymena-fap-dpf.cz

 

 

 

egr ventil

Deaktivace EGR ventilu

Deaktivace EGR ventilu v praxi znamená vypnutí recirkulace výfukových plynů. Po vypnutí EGR dochází k zamezení nasávání již spáleného vzduchu z výfukového potrubí, žímž je zajištěno šistčí sání, snížení spotřeby o 0,5-1,5 litrů/100 km a v důsledku také k zajištění více kyslíku pro spalování.

www.egr-ventil.cz

 

Partnerské weby


 

Proč využít služeb mobilního technika a chiptuningu?

Díky službě mobilního chiptuningu (mobilní technik) šetříte čas i peníze. Mobilní technik je prodloužená ruka softwarového inženýra, který na dálku vyčtená data odborně upravuje. Takto upravená data se pomocí chiptuningu nahrají zpět do řídící jednotky vozu. Vše ve 100% kvalitě, tak jak na běžné kamenné provozovně.

Určitě to všichni znáte. Chcete využít služby, která Vás zajímá, ale musíte si vzít dovolenou a dorazit na místo určení. Podle nás je to ve většině případů zbytečné. Díky mobilnímu technikovi Vám ušetříme spoustu starostí.

Číst dále: Mobilně prováděné služby - Chiptuning, FAP / DPF
 

15-vw-dsg-4
Tuning DSG převodovek

Automatická převodovka DSG je moderní automatická převodovka, u které je hydrodynamický měnič točivého momentu nahrazen dvěma spojkami, takže dokáže řadit bez ztráty výkonu. Převodovky jsou velmi kvalitně dílensky zpracované a jejich poruchovost je nízká a tuningem se zvyšuje životnost dalších částí motoru. Tuning DSG převodovky není podmíněný chiptuningem řídící jednotky automobilu a je vhodný pro všechny automobily s převodovkou DSG.

Číst dále: Tuning DSG převodovek
 
pneuservis

Pneuservis, rychloservis - od 1.7.2014 NEPOSKYTUJEME

Nově nabízíme zákazníkům na brněnské pobočce pneuservisní služby. Stovky nových pneumatik skladem, uskladnění pneumatik, opravy defektů.

Číst dále: Pneuservis, rychloservis
 
lpgservis_logo

Úpravy benzínových motorů na palivo LPG.

V úpravách benzínových motorů na LPG patříme mezi největší úpravce v České republice, naše služby již využilo více než 10 000 spokojených zákazníků...

Číst dále: Úpravy vozů na LPG
 
tyre_guardian

TyreGuardian™- Prevence proti defektům

Zabrání defektu na všech typech pneumatik včetně nízkoprofilových, vhodné i pro rychlá auta. ATEST ministerstva dopravy...

Číst dále: Prevence proti defektům.
 
dpf

Odstranění  FAP, DPF filtru (FAP, DPF - filtr pevných částic)

Životnost FAP, DPF filtru bývá obvykle cca 120 000 km podle typu vozidla, následná oprava se pohybuje v řádu desetitisíců... a přitom je filtr ve vozdile zcela nadbytečný... zastánci ekologie ho obhajují, nicméně nikdo nepředložil komplexní studii vlivu na životní prostředí při jeho regeneracích, náklady a ničení na výrobu a převoz.

Číst dále: Odstranění FAP, DPF filtru (filtr pevných částic )
 

Chiptuning

Další služby

Kontakt

arrow Ceník úprav

arrow Nejčastější dotazy

arrow Další služby

arrow Reference

arrow LPG servis

arrow Výměna FAP, DPF filtru

arrow Odstranění FAP, DPF filtru

arrow Deaktivace EGR ventilu

arrow Provozovna Praha

arrow Provozovna Brno

arrow Zlín

arrow Jihlava

 
 
facebook profichip  Facebook
google plus profichip  Google +
profichip twitter  Twitter
+