Garance STK
Garance STK
Rychlý kontakt

Brno
tel. : +420 737 00 50 70
brno@profichip.cz

Praha
tel. : +420 774 70 63 70
praha@profichip.cz

Zlín
tel. : +420 608 72 08 20
zlin@profichip.cz

Ostrava
tel. : +420 777 70 49 70
ostrava@profichip.cz

Mobilní ChipTuning
tel. : +420 737 00 50 70
technik@profichip.cz

Technické dotazy
tel. : +420 608 65 00 65

 

 

 

Dopočujeme
Revena - autofolie

Další služby

 

1-LPG - specialista na servis LPG1lpg

1-LPG servis patří v současné době mezi největší jihomoravské servisní firmy vozidel na LPG a CNG (přestavby LPG a CNG). Na trhu působí již více než 7 let a za tuto dobu využilo našich služeb více než 3000 spokojených zákazníků.

www.1-lpg.czFAP a DPF filtrfap-dpf

Specializujeme se na řešení problémových filtrů pevných částic tzv. DPF/FAP filtrů. V dnešní době je více než rozporuplné, zda-li filtry pevných částic přinášejí více užitku nežli strastí. Někteří odborníci se ve většině shodnou, že DPF filtry jsou spíše komplikací pro majitele vozidla.

www.fap-dpf-filtry.cz

 

 

 

 

egr ventil

Deaktivace EGR ventilu

Deaktivace EGR ventilu v praxi znamená vypnutí recirkulace výfukových plynů. Po vypnutí EGR dochází k zamezení nasávání již spáleného vzduchu z výfukového potrubí, žímž je zajištěno šistčí sání, snížení spotřeby o 0,5-1,5 litrů/100 km a v důsledku také k zajištění více kyslíku pro spalování.

www.egr-ventil.cz

 

Partnerské weby


 

Proč využít služeb mobilního technika a chiptuningu?

Díky službě mobilního chiptuningu (mobilní technik) šetříte čas i peníze. Mobilní technik je prodloužená ruka softwarového inženýra, který na dálku vyčtená data odborně upravuje. Takto upravená data se pomocí chiptuningu nahrají zpět do řídící jednotky vozu. Vše ve 100% kvalitě, tak jak na běžné kamenné provozovně.

Určitě to všichni znáte. Chcete využít služby, která Vás zajímá, ale musíte si vzít dovolenou a dorazit na místo určení. Podle nás je to ve většině případů zbytečné. Díky mobilnímu technikovi Vám ušetříme spoustu starostí.

Číst dále: Mobilně prováděné služby - Chiptuning, FAP / DPF
 

15-vw-dsg-4
Tuning DSG převodovek

Automatická převodovka DSG je moderní automatická převodovka, u které je hydrodynamický měnič točivého momentu nahrazen dvěma spojkami, takže dokáže řadit bez ztráty výkonu. Převodovky jsou velmi kvalitně dílensky zpracované a jejich poruchovost je nízká a tuningem se zvyšuje životnost dalších částí motoru. Tuning DSG převodovky není podmíněný chiptuningem řídící jednotky automobilu a je vhodný pro všechny automobily s převodovkou DSG.

Číst dále: Tuning DSG převodovek
 
pneuservis

Pneuservis, rychloservis - od 1.7.2014 NEPOSKYTUJEME

Nově nabízíme zákazníkům na brněnské pobočce pneuservisní služby. Stovky nových pneumatik skladem, uskladnění pneumatik, opravy defektů.

Číst dále: Pneuservis, rychloservis
 
lpgservis_logo

Úpravy benzínových motorů na palivo LPG.

V úpravách benzínových motorů na LPG patříme mezi největší úpravce v České republice, naše služby již využilo více než 10 000 spokojených zákazníků...

Číst dále: Úpravy vozů na LPG
 
tyre_guardian

TyreGuardian™- Prevence proti defektům

Zabrání defektu na všech typech pneumatik včetně nízkoprofilových, vhodné i pro rychlá auta. ATEST ministerstva dopravy...

Číst dále: Prevence proti defektům.
 
dpf

Odstranění  FAP, DPF filtru (FAP, DPF - filtr pevných částic)

Životnost FAP, DPF filtru bývá obvykle cca 120 000 km podle typu vozidla, následná oprava se pohybuje v řádu desetitisíců... a přitom je filtr ve vozdile zcela nadbytečný... zastánci ekologie ho obhajují, nicméně nikdo nepředložil komplexní studii vlivu na životní prostředí při jeho regeneracích, náklady a ničení na výrobu a převoz.

Číst dále: Odstranění FAP, DPF filtru (filtr pevných částic )
 

Chiptuning

Další služby

Kontakt

arrow Ceník úprav

arrow Nejčastější dotazy

arrow Další služby

arrow Reference

arrow LPG servis

arrow Odstranění FAP, DPF filtru

arrow Deaktivace EGR ventilu

arrow 1-LPG

 

arrow Provozovna Praha

arrow Provozovna Brno

arrow Zlín

arrow

 
 
facebook profichip  Facebook
google plus profichip  Google +
profichip twitter  Twitter

Vlastník webových stránek: Profichip s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; spisová značka C 249819 vedená u Městského soudu v Praze
Odborným zhotovitelem služeb je PROFICHIP TECHNOLOGY Ltd. organizační složka v České republice se sídlem Za zámečkem 745/17, Jinonice, 158 00 Praha 5 IČ: 01506447. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl A, vložka 76092.

+