Garance STK
Garance STK
Rychlý kontakt

Brno
tel. : +420 737 00 50 70
brno@profichip.cz

Praha
tel. : +420 774 70 63 70
praha@profichip.cz

Zlín
tel. : +420 608 72 08 20
zlin@profichip.cz

Ostrava
tel. : +420 777 70 49 70
ostrava@profichip.cz

Mobilní ChipTuning
tel. : +420 737 00 50 70
technik@profichip.cz

Technické dotazy
tel. : +420 608 65 00 65

 

 

 

Dopočujeme
Revena - autofolie

Úpravy vozů na LPG

lpgservis_logo

Úpravy benzínových motorů na palivo LPG.

V úpravách benzínových motorů na LPG patříme mezi největší úpravce v České republice, naše služby již využilo více než 10 000 spokojených zákazníků...

LPG Servis - profesionální přestavby na LPG

 

Pozor : Firma Profichip s.r.o. je jediná firma v České republice která umí zvednout výkon motoru který je upravený na palivo LPG. Jako jediná firma disponujeme veškerými potřebnými diagnostickým přístroji a hlavně potřebnými znalostmi pro upravené motory na LPG.

 

LPG servis patří v současné době mezi největší jihomoravské servisní a montážní firmy na úpravu vozidel na LPG a CNG (přestavby LPG a CNG). Na trhu působíme již více než 7 let a za tuto dobu využilo našich služeb více než 10 000 spokojených  zákazníků z celé České ale i Slovenské republiky.

Cílem naší společnosti je maximální spokojenost zákazníků. Nabízíme špičkové služby za přijatelné ceny. V případě rozhodnutí přestavby vozu na LPG naší firmou, chiptuning s 50% slevou.

Proč se rozhodnout pro přestavbu na LPG ?

Ekologický a velmi bezpečný pohon automobilů s využitím LPG je velice oblíbeným alternativním pohonem. Doby, kdy auto upravené na LPG bylo "cítit" několik kilometrů předem jsou již dávno pryč. V dnešní době se využívají pro přestavbu na pohon LPG plně elektronická zařízení. LPG nádrže jsou vyrobeny z masivní oceli oproti plastovým nádržím na benzín. Již takřka nejde poznat, zda-li auto jede na zastaralý benzín či na nové moderní palivo LPG.

Výhody LPG přestavby :

  • Náklady na pohonné hmoty se sníží až o 50%.
  • Velmi rychlá návratnost investice, úspora na ujetých 1000 km minimálně 1000 Kč. ( dle typu motoru).
  • Návratnost investice do přestavby ,dle typu systému, od nejlevnějšího do 6ti měsíců od přestavby ( při ujetí 30 000 km/rok).
  • Firemní vozidla upravená na pohon LPG nemusí platit silniční daň.
  • Obsah škodlivých látek ve výfukových plynech je výrazně nižší než u provozu na benzín. LPG plní emisní limity v lepší kvalitě než benzin.
  • Možnost používání obou druhů paliva je i nadále zachována, stačí přepnout tlačítko na přístrojové desce a to i během jízdy.
  • Dojezdová vzdálenost se díky možnosti využití obou druhů pohonu až zdvojnásobí !
  • Oblíbenost LPG pohonu je v naší republice a v Evropě obecně velmi vysoká, čemuž odpovídá i velký počet čerpacích stanic.

 

 

Vše o úpravách benzínových motorů na LPG: www.lpgservis.cz

 

lpgservis_1

Chiptuning

Další služby

Kontakt

arrow Ceník úprav

arrow Nejčastější dotazy

arrow Další služby

arrow Reference

arrow LPG servis

arrow Odstranění FAP, DPF filtru

arrow Deaktivace EGR ventilu

arrow 1-LPG

 

arrow Provozovna Praha

arrow Provozovna Brno

arrow Zlín

arrow

 
 
facebook profichip  Facebook
google plus profichip  Google +
profichip twitter  Twitter

Vlastník webových stránek: Profichip s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Stodůlky, 155 00 Praha 5; spisová značka C 249819 vedená u Městského soudu v Praze
Odborným zhotovitelem služeb je PROFICHIP TECHNOLOGY Ltd. organizační složka v České republice se sídlem Za zámečkem 745/17, Jinonice, 158 00 Praha 5 IČ: 01506447. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl A, vložka 76092.

+