2. 10. 2018 Kompletní servis čištění filtru pevných částic

Kompletní servis čištění filtru pevných částic

 

IMG_20180726_104213.jpgDPF / FAP filtr, nebo také filtr pevných částic, najdeme už v každém novějším vozidle. V mnohých z nás vyvolává tahle automobilová součást vztek nad způsobenými problémy, a lítost nad vynaloženými prostředky. Bohužel, nebo spíše bohudík, výrobci automobilů dobře vědí, proč filtr pevných částic do aut přidávají, a to hned z několika důvodů:
- Zamezují vypouštění kouře
- Zachycuje pevné nečistoty, saze a prachové částice
- Prach a zplodiny filtr přeměňuje ve vzduch, který neškodí

Saze a nečistoty z filtru se samy čistí tzv. aktivní regenerací. Aby proběhla správně, je zapotřebí dodržet plynulou jízdu a vyšší rychlost. Což je v městském provozu naprosto nemožné.  I když se vám povede vyjet a regeneraci spustit, nečistoty se tímto způsobem stejně neodstraní úplně.

Pro vaši spokojenost se snažíme poskytovat široké spektrum služeb, abychom uspokojili všechny vaše potřeby a vyřešili každý problém. Jednou z nich je samozřejmě i profesionální a kvalitní čistění filtru pevných částic a to včetně zjištění příčiny, demontáže a montáže filtru pevných částic a nastavení hodnot v řídicí jednotce motoru!

INOX._.jpg Čištění probíhá na plně automatizované čistící lince s patentovanou technologií ISO 9001 a certifikací TUV SUD. Čistící linka disponuje vnitřním okruhem kapaliny, tudíž celý průběh čištění je naprosto ekologický a ve srovnání s ostatními technologiemi, jako například vypalování, nebo čištění pomocí ultrazvuku, je náš způsob čištění bezkonkurenčně nejúčinnější. Další jeho nespornou výhodou je, že průběh čištění probíhá bez jakéhokoliv invazivního zásahu do konstrukce filtru. Po dokončení čištění můžeme garantovat odstranění veškerých usazenin oleje , rezidua PM10, popílku, sazí a Ceria z čištěného filtru. Po dokončení celé čistící a vysoušecí procedury na naší patentované lince můžou hodnoty propustnosti filtru dosáhnout až na 100 % hodnot nového filtru!

Jaké jsou výhody čištění?
- Možnost opět dosáhnout až na 100 % hodnot nového
   filtru
.
- Zachování všech drahých kovů ve filtrační komoře.
- Obrovská finanční úspora oproti výměně za nový filtr.
- Naprosto ekologický proces čištění bez invazivních
   zásahů
do filtru.

Navštivte nás buď na pobočce v Praze a Brně, nebo nás kontaktujte, a my už vše vyřešíme za Vás.

 

 V následující fotogalerii se můžete podívat na fotografie filtru pevných částic před čištěním a po čištění a na certifikaci.

Fotogalerie