17. 10. 2018 MĚŘENÍ EMISÍ NANEČISTO

V letošním  roce  Ministerstvo dopravy vydalo  nový zákon o měření
emisí
, čímž zamíchalo karty nejednomemise.pngu řidiči i provozovateli stanice, který emise měří. Pro tyto stanice přišla v platnost povinnost, a to taková, že musí být připojeny do Centrálního informačního systému Ministerstva dopravy on-line. Tam se posílají fotodokumentace měřených vozidel i s výsledky měření, přímo z měřicího přístroje, tudíž data v protokolu není možné přepisovat.

Záměr Ministerstva byl jasný, a to zabránit podvodům, které při měření emisí byli na denním pořádku. Ale jak k tomu přijde slušný člověk, který přijede na měření s domněním, že jeho auto splňuje emisní požadavky, ale po zaplacení a provedení testu zjistí, že je tomu jinak?

Profichipu jsme zastánci přísloví: „Dvakrát měř, jednou řež“ a proto svým zákazníkům nabízíme měření emisí na nečisto. To znamená, že než zákazník pojede na „pravé“ testy, kde zaplatí a až poté zjistí, zda mu vozidlo kontrolou projde, stačí přijet na naši pobočku, kde provedeme test kouřivosti, a tím zjistíme, zda vozidlo na měření projde a bude moct s jistotou pokračovat dál.

Zajímají vás i další naše služby nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás nebo nás navštivte na pobočce.