Úpravy vozů na LPG

Úpravy benzínových motorů na palivo LPG.

V úpravách benzínových motorů na LPG patříme mezi největší úpravce v České republice, naše služby již využilo více než 10 000 spokojených zákazníků...

LPG Servis - profesionální přestavby na LPG

Pozor : Firma Profichip s.r.o. je jediná firma v České republice která umí zvednout výkon motoru který je upravený na palivo LPG. Jako jediná firma disponujeme veškerými potřebnými diagnostickým přístroji a hlavně potřebnými znalostmi pro upravené motory na LPG.

 

LPG servis patří v současné době mezi největší jihomoravské servisní a montážní firmy na úpravu vozidel na LPG a CNG (přestavby LPG a CNG). Na trhu působíme již více než 7 let a za tuto dobu využilo našich služeb více než 10 000 spokojených  zákazníků z celé České ale i Slovenské republiky.

Cílem naší společnosti je maximální spokojenost zákazníků. Nabízíme špičkové služby za přijatelné ceny. V případě rozhodnutí přestavby vozu na LPG naší firmou, chiptuning s 50% slevou.

Proč se rozhodnout pro přestavbu na LPG ?

Ekologický a velmi bezpečný pohon automobilů s využitím LPG je velice oblíbeným alternativním pohonem. Doby, kdy auto upravené na LPG bylo "cítit" několik kilometrů předem jsou již dávno pryč. V dnešní době se využívají pro přestavbu na pohon LPG plně elektronická zařízení. LPG nádrže jsou vyrobeny z masivní oceli oproti plastovým nádržím na benzín. Již takřka nejde poznat, zda-li auto jede na zastaralý benzín či na nové moderní palivo LPG.

Výhody LPG přestavby :

Vše o úpravách benzínových motorů na LPG: www.lpgservis.cz