31. 5. 2018 Účast na Tuning Speed Show v Trenčíně

I když je ve slovenském městě Trenčín opravdu hodně zajímavých míst k vidění, my jsme se tam vydali z jiného důvodu, a to kvůli velkolepé Tuning Speed Show!

Tradiční setkání příznivců tuningu a nablýskaných vozidel se konalo 18. - 19. 5. 2018 na jednom z největších letišť na Slovensku.

Za program, nabitý závody, za večerní párty s DJem Dominikem Gonem, noční tuning, za koncert Majselfa, ohňostroj a mnoho dalšího, vděčíme opět pořadatelům tuning-sport.cz. A tímto děkujeme nejen jim, ale i všem, co se podíleli na přípravách a hlavně vám všem, co jste se zúčastnili.

Profichip pro vás a vaše dotazy byl po celou dobu přítomen na našem stánku, kde jste si na Playstationu mohli zasoutěžit o dárkový poukaz na chiptuning. Také jsme vám představili naše služby a na stánku jste od nás obdrželi prospekty se slevou na měření výkonu na brzdě a na chiptuning.

Byli jsme připraveni i na dětské účastníky! Vedle našeho stánku byl zdarma k dispozici skákací hrad.

Nestihli jste nás v Trenčíně? Nevadí! Budeme totiž na všech akcích tuning-sport.cz a nebo jsme vám k dispozici na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě! Najít nás můžete i na Facebooku, kde vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

Fotogalerie