Záruky na chiptuning

Jen díky našim více než 10 letým zkušenostem s úpravami motoru a chiptuningem Vám můžeme nabídnout následující záruky.

zaruka-chipovani.jpg

Délka záruky na úpravu SW v řídící jednotce motoru (ECU)

Naše firma používá pouze nejnovější technologie potřebné pro úpravu dat v řídící jednotce motoru, řídící jednotce automatické převodovky DSG. Tyto technologie patří mezi špičku v oblasti úprav na světě a proto můžeme nabídnout zákazníkům úpravu takřka jakéhokoliv dopravního prostředku, který má spalovací motor. Délka poskytované záruky je až 2 roky nebo ujetých 100 000 km od úpravy. Dále poskytujeme možnost prodloužení záruky až na 11 let nebo ujetých 250 000 km od úpravy.

Mezi naše hlavní partnery patří firmy Dimsport, Alientech.

zaruka-jednotka.jpg

Záruka na motorovu řídící jednotku (ECU), na jednotku DSG převodovky

Běžně poskytovanou zárukou je záruka na řídící jednotku motoru nebo převodovky, v případě mechanického zásahu do jednotky. V případě, že se však jedná o opravu případně úpravu již upravené řídící jednotky je poskytování této záruky omezeno.

zaruka-motor.jpg

Záruka na upravený motor

Na veškeré námi upravené motory, popřípadě další díly, poskytujeme záruku po dobu trvání až 2 let nebo ujetých 100 000 km od úpravy. Dále poskytujeme možnost prodloužení záruky až na 10 let nebo ujetých 250 000 km od úpravy.

zaruka-vraceni-penez.jpg

Záruka spokojenosti

Na veškeré námi prováděné SW úpravy poskytujeme 14ti denní záruku na vrácení peněz bez udání důvodu. Rozhodne-li se zákazník této možnosti využít učiní tak písemnou formou na adresu sídla společnosti, po této žádosti mu bude vrácen SW na původní hodnoty a zaplacená peněžní částka bez částky 1 500 Kč, účtované za úpravu dle všeobecných obchodních podmínek, bude vrácena do 30ti dní na udaný bankovní účet. Tato záruka se nevztahuje na služby které byly využity v rámci slevové akce.

asistence.jpg

Asistenční služba

Po dobu trvání  záruky na řídicí jednotku motoru, řídící jednotku převodovky a na upravený motor nabízíme zákazníkům zdarma asistenční službu v rámci území Evropské unie.  Tato záruka se nevztahuje na služby které byly využity v rámci slevové akce.

 

Veškeré obchodní a záruční podmínky jsou součástí každého zakázkového listu, který se vystavuje ke každé úpravě.