18. 6. 2018 ZÁPIS CHIPTUNINGU DO VELKÉHO TECHNICKÉHO PRŮKAZU

Právě procházíme homologačními testy společnosti DEKRA, která je špičkovou mezinárodní organizací poskytující expertní služby v oblasti bezpečnosti.  Pro státní zkušebnu DEKRA jsme se rozhodli, protože spoustu z vás, našich zákazníků, má zájem o zapsání úpravy softwaru motoru do velkého technického průkazu.

Nyní jsme v půlce procesu schvalování hromadných přestaveb. Zbývají nám dva měsíce a naše úpravy softwaru motoru budou schváleny od Ministerstva dopravy ČR. Díky licenci budeme moci na našich autorizovaných pracovištích provedenou úpravu zapsat do velkého TP.  Úpravy budou také evidovány na CIS-STK. 

Zápis do velkého TP lze zapsat u vozidel, kterým je navýšen maximální výkon do 20% z hodnoty, kterou udává výrobce vozidla. Navýšení výkonu motoru je kontrolováno na našich válcových zkušebnách. Přestavována mohou být vozidla emisních úrovní: EURO 3,4,5,6.

Pro prvních 100 zákazníků, kteří si budou přát zápis úpravy do technického průkazu, máme připravenou akční cenu. Sledujte naše webové stránky, Facebook, nebo Instagram.

Dekra_3.jpg