15. 1. 2014 Mějte své výdaje za auto pod kontrolou

Více profilů - více aut

Aplikace Moje auto slouží pro správu nákladů na provoz jakéhokoliv automobilu. Díky stále rozšířenější platformě Android si jednoduše můžete spravovat náklady na provoz všech vašich automobilů.

V aplikaci si můžete vytvořit více uživatelských profilů. Každý uživatel poté zaznaménává informace, které se skládají zejména z evidence tankování paliva, návštěv servisů a případně poznámek. Máte možnost ke každému tankování přiřadit tzv. profil jízdy, který definuje způsob jízdy od posledního tankování (např. typ pneumatik, míra naložení auta, styl řízení, použití klimatizace atd.).

unnamed01

unnamed02unnamed03

Provoz automobilu můžete filtrovat na základě mnoha kritérií - typ provozu (tankování, servis, poznámka), spotřeba (nízká, průměrná, vysoká), profil jízdy a nebo stav tachometru. Statistiky provozu jsou počítány s přihlédnutím k aktuálnímu filtru. Můžete tedy rychle zjistit, jakou spotřebu má váš automobil na zimních pneumatikách a podobně. Hlavními položkami statistik jsou průměrná spotřeba, finanční náklady a emise oxidu uhličítého (CO2).

Aplikace dokáže zobrazovat upozornění na nadcházející servisní prohlídky a státní technické kontroly (STK).Můžete použít jednotky používané v Evropě nebo v USA, přičemž mezi nimi můžete libovolně přepínat - všechny hodnoty jsou vždy patřičně přepočítány. Lze také využít různé měny - česká koruna, euro, libra nebo dolar. Při změně měny můžete zadat kurz.

Stáhněte si aplikaci na google.play.com