Mobilně prováděné služby - Chiptuning, FAP / DPF

Proč využít služeb mobilního technika a chiptuningu?

Díky službě mobilního chiptuningu (mobilní technik) šetříte čas i peníze. Mobilní technik je prodloužená ruka softwarového inženýra, který na dálku vyčtená data odborně upravuje. Takto upravená data se pomocí chiptuningu nahrají zpět do řídící jednotky vozu. Vše ve 100% kvalitě, tak jak na běžné kamenné provozovně.

Určitě to všichni znáte. Chcete využít služby, která Vás zajímá, ale musíte si vzít dovolenou a dorazit na místo určení. Podle nás je to ve většině případů zbytečné. Díky mobilnímu technikovi Vám ušetříme spoustu starostí.

Příklad finanční a časové úspory u mobilní úpravy.

Příklad si uvedeme na voze Škoda Octavia 1,9 TDi. Zákazník z Hradce Králové chce provést chiptuning, ale od nejbližší pobočky je zákazník vzdálený 100 km. Cesta na pobočku a zpět je 200 km. Při spotřebe 5l na 100 km cesta zákazníka vyjde na 360 Kč (při ceně 36 Kč / 1 l nafty). Pokud připočítáme opotřebení vozidla, celkové náklady se vyšplhají k jednomu tisící.

Čas je také velmi jednoduchý: 2 hodiny cesty + 1 hodina úpravy vozu. Cekově 3 hodiny.

Zákazník navíc vynaloží 1 450 Kč, které mu díky naší službě mobilní technik ušetříme.

Co vše lze mobilní službou provést?

 - chiptuning všech osobních, nákladních a užitkových vozidel

 - vyřazení EGR ventilu*

 - deaktivace FAP/DPF filtru*

 - montáž Ethanolu E85

 - vyřazení AdBlue

 - diagnostiku vozu

 - montáž tažného zařízení

* u označených služeb (vyřazení EGR ventilu, deaktivace FAP/DPF) je nutné, aby mechanickou část provedl Váš automechanik. Pokud si není jistý zásahem, mobilní technik rád poskytne radu ohledně provedení. Mechanickou část zvládne každý zkušený automechanik.


Možné je upravovat všechny typy jednotek bez omezení typu.

Co musím udělat pro to, abych si mohl objednat služby mobilního technika?

U některých typů řídících jednotek je nutné zajistit pracoviště nebo dílnu. To je stůl s přípojkou na 230 V a světlo. Zdali je nutné zajistit pracoviště i u Vašeho typu řídící jednotky, Vám sdělí mobilní technik předem.

Kolik stojí mobilní technik?

Mobilní technik je službou pro zákazníky pro to, aby ušetřili svoje finance a čas. Proto tuto službu nabízíme zcela ZDARMA!*

Z našich mobilních cest:

Luxusní vozy mají majitelé rádi pod dohledemFinance řší i majitelé nákladních vozů, ušetřete na provozu kamionuMobilnít echnik zvládne i více vozů během jedné návštěvy

Další reference naleznete v článcích zde a přímo v referencích zde.

Rozpis cest mobilního technika po ČR.

kraje okresy cr

Plán jízdy mobilního technika se může lišit dle počtu přijatých objednávek. Vaše objednávky se snažíme realizovat nejpozději do 24 hodin od ojednání.

Objednejte si mobilního technika

{rsform 6}

(služba je určena pro koncové zákazníky)

* služba ZDARMA pouze pro nezlevněné služby. Pro zlevněné služby je příplatek 500 Kč