Tuning DSG převodovek

Automatická převodovka DSG je moderní automatická převodovka, u které je hydrodynamický měnič točivého momentu nahrazen dvěma spojkami, takže dokáže řadit bez ztráty výkonu. Převodovky jsou velmi kvalitně dílensky zpracov6.jpgané a jejich poruchovost je nízká a tuningem se zvyšuje životnost dalších částí motoru. Tuning DSG převodovky není podmíněný chiptuningem řídící jednotky automobilu a je vhodný pro všechny automobily s převodovkou DSG. DSG se skládá ze dvou dílčích převodovek. Obě dílčí převodovky jsou konstruovány jako mechanické převodovky a každé z nich náleží jedna vícelamelová spojka. Obě spojky pracují ve speciálním oleji pro automatické převodovky DSG. Jsou ovládany z mechatroniky a spínají a rozepínají podle toho, jaký rychlostní stupeň má byt zařazen. První spíná stupně 1,3,5,(7) a zpětný chod a druhá spíná 2, 4, a 6. stupeň. Vždy je tedy činná jedna převodovka a ve druhé je již zařazený rychlostní stupeň, ale spojka není sepnutá.

TUNING DSG PŘEVODOVKY.

Tuning DSG převodovky probíhá pomocí předprogramovaných map od naších programátorů, kteří software vyvíjí již řadu let. Pracujeme převážně na posunu v omezovači točivého momentu, optimalizace řazení a další pro zajištění maximálního požitku z jízdy. Úpravou se řeší i zbytečné podtáčení motoru. 

PRO NAŠE KLIENTY NABÍZÍME 2 MOŽNOSTI ÚPRAVY:

1. ECO DSG - software je dostupný pro všechny auta s převodovkou DSG pro optimalizaci chodu převodovky

2. DSG power - tato služba je určena pro náročnější klienty, kteří od svého vozu vyžadují naprosté maximum. U takové úpravy je potřeba počítat s vyladěním turba, nové svody a další součástí automobilu. Jedná se o nastavování na základě vozidla klienta. U této úpravy se cena odvíjí od provedených úprav.

DSG tuning má několik bodů ladění, u kterých dochází k:

Automatické převodovky upravujeme u vozů značek Škoda, Audi, Volkswagen a Seat.

Objednávka Tuning DSG převodovek

Celkem za 6 000 Kč