15. 6. 2019 Nenechte se tahat za nos! Vsaďte na jistotu

Nenechte se tahat za nos! Vsaďte na jistotu

 Chiptuning vám udělají dnes už na každém rohu. Zvýšení výkonu a snížení spotřeby, přesně to slibují. Ale mají čím podložit, že chiptuningu opravdu rozumí? Jak velkou jistotu vám takové firmy zaručí? A jak rozlišit legální chiptuning od nelegálního?
smejdi.jpg

Rychle, stručně, jasně

Chodit kolem horké kaše. To by šlo každému. Sliby místo činů a skutek utek. My se nebojíme ani horké kaše, ani slibů. Protože za kvalitu našich úprav dáme ruku do ohně. A dalo ji za nás i Ministerstvo dopravy, které nám schválilo náš chiptuning na plné čáře.

Ale co ostatní firmy provádějící úpravy softwaru v řídících jednotkách motoru? Mají i oni homologaci od Ministerstva dopravy? Nebo většina z nich nabízí ve svých službách nelegální chiptuning? Jak to poznat?

Jednoduše. Společnost s podloženou kvalitou totiž můžechiptuningzapsat přímo do technického průkazu!. Pokud úpravci nabízí zápis chiptuningu do velkého technického průkazu, jistě mají zveřejněné Rozhodnutí o schválení chiptuningu vydané Ministerstvem dopravy. A pokud není tento důležitý dokument zveřejněný, pokuste si jej vyžádat. Protože to, že Rozhodnutí o schválení nemají zveřejněné je rozhodně nedůvěryhodné.


Nenechtese zmást


Jediné, co dokazuje kvalitu úprav je, jak už bylo zmíněno výše, schálení úprav Ministerstvem dopravy. Nenechte se, prosím, zmást řečmi o zahraniční značce, množstvím úprav a jiných.

Zpětně

Polil vás studený pot a nastal „AHA“ moment? Možná jste zjistili, že jste právě jedni z mnoha těch, kteří podstoupili nelegální úpravu řídící jednotce vašeho vymazleného parťáka. Klid, nebudete z daleka jediní. Pro takové z vás nabízíme zápis do TP zpětně. Stačí jen přijet na jednu z našich poboček v Praze, nebo Brně. Tam vám úpravu řádně zkontrolujeme, provedeme podrobnou diagnostiku motoru, měření výkonu, měření emisía pokud chiptuning od úpravce, který nemá homologaci, splní homologační podmínky tak následně do technického průkazu chiptuning zapíšeme.

K-O-N-E-C

Teď bychom to mohli ukončit a radovat se z toho, jak jsme ten svět motorů zase o něco vylepšili. Ale každodenně řešíme mnoho nepovedených úprav, které byly takzvaně „odfláknuté“ a jak jinak než nelegální. Proto se snažíme o to, aby se tyhle případy eliminovaly. Nenechte nás v tom a pojďte se snažit s námi. Dejte nám typ na úpravce, který provádí chiptuning nelegálně. Protože chceme svět chiptuningu lepší, rádi bychom jim nabídli zápis chiptuningu, popřípadě opravu úpravy.