14. 8. 2017 Mobilní chiptuning nákladních vozů značky MAN TGA 18.390 a Iveco Eurocargo E280

O chiptuning hned dvou nákladních vozů, nás požádala společnost provozující nákladní přepravu zvířat. Vzhledem k váze převáženého nákladu nebyl zákazník spokojen se stávajím výkonem svých vozidel. Náš mobilní technik provedl chiptuning přímo u zákazníka a to konkrétně na nákladních vozech značky MAN TGA 18.390 a značky Iveco Eurocargo E280. Díky chiptuningu bylo dosaženo požadovaného navýšení výkonu a celkového zlepšení jízních vlastnostích nákladních vozidel.

Chiptuning tentokrát provedl náš mobilní technik přímo u zákazníka. Chiptuning nákladního vozu je možné provést také přímo na jedné z našich provozoven, kde máme dostatek prostoru pro parkování i nákladních vozů. Zájemci o chiptuning nákladních vozů mohou využít také služeb našeho mobilního technika, který za zákazníkem dorazí kamkoliv po celé ČR a SK, a to jak ve všední den, tak i o víkendu, v čase, který Vám bude vyhovovat.

Pokud i Vy chcete snížit náklady na PHM Vašeho nákladního vozu a zároveň zvýšit jeho výkon, chiptuning Vašeho nákladního vozu si můžete objednat zde.

Fotogalerie z mobilního chiptuningu nákladních vozů značky MAN TGA 18.390 a Iveco Eurocargo E280

Fotogalerie